ČLANSTVO U KLUBU

Kako podici Avatar na forum, kako ubacivati slike, kako ubacivati video materijal...
Korisnikov avatar
Carlsson
Postovi: 2756
Pridružio se: 25 Dec 2011, 00:00
Lokacija: Banja Luka

ČLANSTVO U KLUBU

Postod Carlsson » 27 Feb 2014, 00:01

POŠTOVANI ČLANOVI I PRIJATELJI




Pre nekoliko godina, ljubav prema SAAB-u kao automobilu je učinila svoje, nekolicina zaljubljenika je zakoračila na put SAAB učenja i istraživanja. Odlučili su da svoju ljubav prema ovom Švedskom velikanu podele sa drugima, da pokušaju da edukuju ljude o SAAB vozilima i što je najvažnije da udruže sto vise zaljubljenika u ovu marku. Tako i nastaje “Saab Club Serbia” prvo kao forum, onda i kao fb grupa, a od ove godine i kao registovani auto klub.

Nakon prve godine rada foruma, period za sobom je jasno iskristalisao pojedince kojima je stalo do ove zajednice, do njihovog doprinosa svojim učesćem u lepšem i kvalitetnijem izgledu foruma, i oformljen je admin tim koji je zaslužan za sve ovo što ste danas u mogućnosti da pročitate ili pogledate na stranicama našeg foruma.
Druga godina je bila na izmaku, broj članova je prelazio cifru 200 članova.
Period ispred nas je doneo neka nova prijateljstva sa ostalim forumima, ljudi su polako počeli da saznaju za nas i broj članova je i dalje rastao.
Desio se PRVI SAAB SKUP u Srbiji u organizaciji Saab Kluba Srbije, doslo je do upoznavanja, razmena ideja, i svima je bilo jasno da smo na dobrom putu.
Nakon toga se sa forumom prelazi na plaćeni domen i hosting (hvala svima koji su finansiski doprineli) !
Ozbiljnost u radu je već uveliko uzela maha, dešava se DRUGI SAAB skup, a želja za formiranjem KLUB-a postaje sve veća i izvesnija.
Broj članova je u tom momentu bio 300, sprovedena je anketa o članarini za osnivanje i održavanje kluba.

Krenulo je sve intenzivnije da se radi i baneri nekih domaćih i svetskih zvučnih imena iz sveta SAAB-a se viore (neki će uskoro), na stranama našeg sajta.
Ta “imena” za sobom nam donose:
- olakšice u vidu grupnih ili pojedinačnih popusta,
- besplatne preglede ispravnosti naših ljubimaca jednom/dva put godisnje,
- popuste na zanatske usluge,
- 100%tnu originalnost i kvalitet rezervnih delova i potrošnih materijala (ulja,filtera,itd),
- predstavljanje u nekim aktuelnim TV emisijama
I još dosta toga, o čemu ćete blagovremeno biti obaveštavani kako šta bude bilo aktuelno.

Ovo je bilo najkraće moguće informisanje o našem dosadašnjem radu.

Dobrodošli u naš klub!

PROCEDURA ZA NOVE CLANOVE


Racun kluba i podaci za uplatnicu, kao i pristupnicu na nasem sajtu mozete naci ovde:

https://saabclubserbia.com/pristupnica/


Svaki pojedinac će, putem članstva u Klubu, imati beneficije kojih će tokom vremena biti sve više. Pristupanjem u SCS dobija se članska kartica koja je osnov za ostvarivanje svih članskih pogodnosti.

Svaki član može aktivno i pasivno učestvovati u daljem razvoju SCS. Članstvo u Saab Club Serbia je dobrovoljno. Članovi SCS mogu postati svi punoletni građani.

Članstvo je vremenski ograničeno, i predviđena članarina se odnosi na jednogodišnji period koji nije vezan kalendarskom godinom.

Uplatom godišnje članarine u iznosu od 1.500 dinara, dobijate člansku kartu sa kojom možete ostvarivati popuste i druge beneficije.

Ne plaćanje članarine u roku od 10 dana od isteka validnosti članske kartice bilo kojeg člana, povlači suspenziju njegove članske kartice, te samim tim i gubitak svih beneficija koje kao član SCS uživa.

Po izvršenoj uplati od 1.500 dinara, popunite prijavu za članstvo na sajtu ( ime i prezime, automobil koji posedujete, mesto stanovanja, kontakt telefon, e- mail adresu ), i pošaljite. Obavezno je popuniti sva polja.

Po prijemu prijave dobićete potvrdu o prispeću uplate i prijave. Sve informacije se diskretno čuvaju u bazi podataka Saab Cluba Serbia, i isključivo se koriste za svrhu komunikacije između Kluba i članova.

Članska kartica se može preuzeti lično, ili putem pošte, zavisno od toga kako Vi želite.

Naravno, ukoliko želite da Vam članska kartica stigne poštom, morate navesti željenu adresu prijema.



Zloupotreba članske kartice, kao i neovlašćena upotreba imena Kluba će biti kažnjena u skladu sa Zakonom.

Za sva dodatna pitanja stojimo na raspolaganju. Mozete da pitate u ovoj temi ili ...

KONTAKT :tlf:

Slaviša Radmilo

E-Mail: [email protected]

Adresa : Ugrinovacka 111, 11272 Dobanovci, Srbija
[link_open=http://www.saabclubserbia.rs]SAAB CLUB SERBIA[/link_open]

Korisnikov avatar
ralebl
Postovi: 13
Pridružio se: 11 Dec 2014, 17:22

Re: ČLANSTVO U KLUBU

Postod ralebl » 09 Feb 2015, 21:53

Pozdrav,

Mozete li mi poslati na mejl (), instrukcije za placanje iz inostranstva?

Hvala unaprijed.

Korisnikov avatar
ahsirob
Drug Član
Postovi: 748
Pridružio se: 08 Okt 2013, 20:06
Lokacija: Beograd

Re: ČLANSTVO U KLUBU

Postod ahsirob » 19 Feb 2015, 22:12

Šta se dešava sa ovogodišnjom članarinom? :th_hi:

Korisnikov avatar
Slavisacs
President Saab Club
Postovi: 5014
Pridružio se: 17 Okt 2012, 00:00
Lokacija: Dobanovci
Kontakt:

Re: ČLANSTVO U KLUBU

Postod Slavisacs » 19 Feb 2015, 22:13

Nema clanarine :pl: :smesko:
Saab 9-3 MY07
Saab 90 MY86
Saab 96 MY76
Saab 900T MY88

Korisnikov avatar
Slavisacs
President Saab Club
Postovi: 5014
Pridružio se: 17 Okt 2012, 00:00
Lokacija: Dobanovci
Kontakt:

Re: ČLANSTVO U KLUBU

Postod Slavisacs » 19 Feb 2015, 22:14

Salim se, bicete obavesteni svi uskoro, trenutno zavrsavam neke druge stvari oko kluba, zavrsni i jos po nesto... :lazy:
Saab 9-3 MY07
Saab 90 MY86
Saab 96 MY76
Saab 900T MY88

tiso
Drug Član
Postovi: 277
Pridružio se: 12 Sep 2011, 00:00

Re: ČLANSTVO U KLUBU

Postod tiso » 25 Feb 2015, 22:28

Ja sam potpuno prevideo proslu godinu, bas sam ispao mentol za clanarinu.... :dash: Cim izadje obavestenje moram postati i de facto drug clan :th_hi:

Korisnikov avatar
igorkecina9202
Postovi: 12
Pridružio se: 20 Feb 2015, 14:43

Re: ČLANSTVO U KLUBU

Postod igorkecina9202 » 28 Feb 2015, 12:18

Kad moze da se uplati clanarina, i da se podigne kartica?

Korisnikov avatar
Slavisacs
President Saab Club
Postovi: 5014
Pridružio se: 17 Okt 2012, 00:00
Lokacija: Dobanovci
Kontakt:

Re: ČLANSTVO U KLUBU

Postod Slavisacs » 28 Feb 2015, 13:30

Clanstvo nije ograniceno kalendarskom godinom.
Znaci od dana kada uplatite i popunite pristupnicu, nebitno koji dan u godini, kartica vam vazi do istog datuma u sledecoj godini.
Sve informacije i podatke za uplatu imate u prvom postu, kao i primer uplatnice.

Za clanove iz inostranstva najbolje je uplata preko Western Union-a, stim da racunaju na to da postoje dodatni troskovi slanja:

1.Za okolne zemlje za koje se ne dostavlja Avionom, dodatni trosak je oko 250din. ( iz iskustva slao do Banja Luke)

2.Za clanove kojima se posiljka salje Avionom je oko 500din.( iz iskustva , slao za USA izaslo 540 din, a Makedonija 360din isto toliko otprilike i za Crnu Goru)

Na ovom sajtu mozete i sami da izracunate cenu postarine [link_open=http://www.posta.rs/struktura/lat/aplik ... tarine.asp]KLIK[/link_open]

Do sad sam ja iz svog dzepa davao za ovakvu vrstu postarina ka inostranstvu, sto sad moramo da promenimo, posto se broj clanova iz okolnih zemalja povecava.
Znaci pored redovne uplate clanarine, uplacuje se i dodatni trosak za postarinu.


Za uplate preko Western Uniona imate moje podatke u prvom postu. :drinks:

Pored svega toga OBAVEZNO je popunjavanje pristupnice. :hvala:

Rok za izradu kartice od naseg saradnika je od 7 do 10 radnih dana od dana prijema vasih podataka preko pristupnice i potvrde o uplati iz banke.
Nakon toga istu dostavljaju meni i ja vam saljem putem poste...
Saab 9-3 MY07
Saab 90 MY86
Saab 96 MY76
Saab 900T MY88

Korisnikov avatar
Slavisacs
President Saab Club
Postovi: 5014
Pridružio se: 17 Okt 2012, 00:00
Lokacija: Dobanovci
Kontakt:

Re: ČLANSTVO U KLUBU

Postod Slavisacs » 21 Apr 2015, 22:40

Obnova clanstva za sve kojima u Maju istice QR kod(na istom ima datum), molim vas da proverite, a ja cu sad svakom ponaosob poslati mail - pp. :wink:

Obnova ce se vrsiti na sledeci nacin:

1. Popunjavanje pristupnice
2. Uplata clanarine na klupski racun( primer uplatnice i broj racuna imate u prvom postu)

Za sve nejasnoce i pitanja stojim na raspolaganju.

064/009-5060
Slavisha :tlf:

:Welcome:
Saab 9-3 MY07
Saab 90 MY86
Saab 96 MY76
Saab 900T MY88

Korisnikov avatar
GRIPEN
Postovi: 3777
Pridružio se: 15 Apr 2012, 00:00

Re: ČLANSTVO U KLUBU

Postod GRIPEN » 22 Apr 2015, 10:41

Kolko je clanarina?
All systems go, ready for takeoff!

Korisnikov avatar
Slavisacs
President Saab Club
Postovi: 5014
Pridružio se: 17 Okt 2012, 00:00
Lokacija: Dobanovci
Kontakt:

Re: ČLANSTVO U KLUBU

Postod Slavisacs » 22 Apr 2015, 16:38

Kao i do sad 1000din, a na skupu bi mogli odrzati jedan kraci sastanak uz pivo ...Da vidimo u buduce sta i koliko... :wink:

Znaci u ovoj godini ne delimo nove kartice vec dobijamo nove QR kodove i zastitne nalepnice, iste lepimo na postojece kartice, sve u cilju ustede i veceg priliva u klub da bi imali za realizaciju nekih projekata...Ali o tome otom potom...
Saab 9-3 MY07
Saab 90 MY86
Saab 96 MY76
Saab 900T MY88

Korisnikov avatar
janakis
Postovi: 458
Pridružio se: 30 Dec 2012, 00:00
Lokacija: Tasmajdan

Re: ČLANSTVO U KLUBU

Postod janakis » 04 Maj 2015, 06:46

a mora pristupnica da se popunjava na forumu ponovo za produzenje clanstva?

Korisnikov avatar
Jolly
Postovi: 657
Pridružio se: 09 Okt 2013, 14:45
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: ČLANSTVO U KLUBU

Postod Jolly » 05 Maj 2015, 16:13

mora ponovo...

Slavisa, AMIN :D

Korisnikov avatar
devet-pet
Drug Član
Postovi: 144
Pridružio se: 16 Jun 2015, 16:29
Lokacija: Osijek

Re: ČLANSTVO U KLUBU

Postod devet-pet » 06 Jul 2015, 15:41

Jedno neuobičajeno pitanje:

Postoji li mogućnost da kada budem išao put Beograda, odmah platim i preuzmem člansku iskaznicu?
Ako sam dobro shvatio izrađuju se u Dobanovcima, (ili ?) a to mi je usput. Pitam pošto sam iz Osijeka.
Naravno, ako nikoga pri tome ne gnjavim...

Korisnikov avatar
Slavisacs
President Saab Club
Postovi: 5014
Pridružio se: 17 Okt 2012, 00:00
Lokacija: Dobanovci
Kontakt:

Re: ČLANSTVO U KLUBU

Postod Slavisacs » 06 Jul 2015, 17:29

Izradjuju se u Beogradu, kada porucim, kod mene su za oko 7 dana, ako pogodis vikend kada sam kuci u Dobanovcima da peuzmes, nikakav problem ;)
Saab 9-3 MY07
Saab 90 MY86
Saab 96 MY76
Saab 900T MY88

Korisnikov avatar
devet-pet
Drug Član
Postovi: 144
Pridružio se: 16 Jun 2015, 16:29
Lokacija: Osijek

Re: ČLANSTVO U KLUBU

Postod devet-pet » 08 Jul 2015, 10:20

Hvala na toj mogućnosti...
...U međuvremenu mi je prijatelj javio da je ipak on uplatio na moje ime, sad ću ja ispunit pristupnicu i vidjeti još kada bih točno dolazio,
pa, ili bih ju osobno preuzeo ili je poslati njemu na njegovu adresu u BG.
To još javim.

Korisnikov avatar
Wolfie
Postovi: 23
Pridružio se: 20 Nov 2015, 01:42
Lokacija: Zemun

Re: ČLANSTVO U KLUBU

Postod Wolfie » 22 Nov 2015, 17:03

Ja sam trenutno bez auta i u planu je Saab. Da li je problem ako tada kada budem nabavio vozilo platim clanarinu?

Korisnikov avatar
Jolly
Postovi: 657
Pridružio se: 09 Okt 2013, 14:45
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: ČLANSTVO U KLUBU

Postod Jolly » 22 Nov 2015, 20:16

Naravno, clanarina je dobrovoljna. ;)

Korisnikov avatar
Slavisacs
President Saab Club
Postovi: 5014
Pridružio se: 17 Okt 2012, 00:00
Lokacija: Dobanovci
Kontakt:

Re: ČLANSTVO U KLUBU

Postod Slavisacs » 01 Mar 2016, 22:42

Promenjen telefon kluba 066/882-1756 :wink: :tlf:
Saab 9-3 MY07
Saab 90 MY86
Saab 96 MY76
Saab 900T MY88

Korisnikov avatar
janakis
Postovi: 458
Pridružio se: 30 Dec 2012, 00:00
Lokacija: Tasmajdan

Re: ČLANSTVO U KLUBU

Postod janakis » 22 Mar 2016, 08:53

Jel rešena dilema oko visine članarine za 2016,i mora li opet pristupnica da se popunjava?

Korisnikov avatar
Jolly
Postovi: 657
Pridružio se: 09 Okt 2013, 14:45
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: ČLANSTVO U KLUBU

Postod Jolly » 22 Mar 2016, 18:44

Pristupnica u svakom slucaju mora da se popuni za svaku godinu, da bi znali ko je pristupio i drugo, kako je ranije pisao Slavisa, to mu dodje kao neka vrsta ugovora izmedju clana i kluba (u digitalnom formatu). ;)

Korisnikov avatar
mirbul
Drug Član
Postovi: 21
Pridružio se: 04 Apr 2015, 15:45
Lokacija: Ruma

Re: ČLANSTVO U KLUBU

Postod mirbul » 23 Mar 2016, 15:44

Ja bih se uclanio ako je moguce. Koliko treba da se uplati?
Poslednji put menjao 2 dana mirbul, izmenjena 3 puta

Korisnikov avatar
Wolfie
Postovi: 23
Pridružio se: 20 Nov 2015, 01:42
Lokacija: Zemun

Re: ČLANSTVO U KLUBU

Postod Wolfie » 23 Mar 2016, 16:25

Da se checkiram samo da jesam kupio auto, jeste Svedjanin ali nije Saab vec Volvo. Ziveli u svakom slucaju nasi metalni ljubimci :drinks:

Korisnikov avatar
Slavisacs
President Saab Club
Postovi: 5014
Pridružio se: 17 Okt 2012, 00:00
Lokacija: Dobanovci
Kontakt:

Re: ČLANSTVO U KLUBU

Postod Slavisacs » 23 Mar 2016, 22:19

Kako pise na primeru uplatnice, tako :)
Od 01.01.2017 clanarina ce biti 1500 dinara, ali jos o tome, a mora i da se potkrepi potpisanim dokumentom... :sap: To ce biti moj predlog :sr:
Mislim da je to fer prema onima koji jos nisu obnovili clanarinu, posto ima vec par ljudi koji su to vec uradili po 1000din
A ovako sad pokrivamo, hosting,domen i zastave kluba sto je ok...Mozda se napravi i po neka majca,privezak... ako mi se neko prikljuci malo oko organizacije...itd
Saab 9-3 MY07
Saab 90 MY86
Saab 96 MY76
Saab 900T MY88

Korisnikov avatar
dejansavicdusan
Drug Član
Postovi: 244
Pridružio se: 08 Jan 2015, 22:02
Lokacija: beograd

Re: ČLANSTVO U KLUBU

Postod dejansavicdusan » 07 Maj 2016, 17:27

Pozdrav rukovodstvu kluba! Pre 3-4 dana sam uplatio clanarinu, poslao elektronsku pristupnicu .. :) Samo da pitam, jesam li sad clan kluba, ili mora jos nesto? :)


Povratak na “UPUTSTVA ZA KORIŠĆENJE FORUMA”

Ko je OnLine

Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 0 gostiju