Jesenji skup 2015.

U nedelju 18.10.2015. održan je jesenji skup našeg kluba, šesti po redu.

Standardno dobro druženje uz  automobile i miris roštilja ovoga puta održano je na Košutnjaku. Uz nadletanje aviona odaziv na skupu je bio odličan. Skup je kao i do sada obeležio veliki broj Saab-ova novije generacije, dok su klasici bili u manjem broju. Pored Beograđana, skupu su prisustvovali i članovi kluba iz ostatka Srbije. Upoznali smo se sa novim članovima kluba i njihovim automobilima.
Pošto slike govore više od reči, preusmerićemo vas na našu galeriju. Nadamo se da će vam slike preneti bar delić ove dobre atmosfere.
Ukoliko ste zainteresovani za članstvo u klubu, kliknite na PRISTUPNU STRANICU, a saradnike i usluge koje nude članovima možete pogledati OVDE.  A galeriju pogledajte OVDE

DSC00203_zpsbe3u2ypxpDSC00175_zpsbju85ik1